Deník Sport podepsal smlouvu o spolupráci s Českou Unií Sportu

29.04.2014 13:39

Tisková zpráva

Zdroj: www.cuscz.cz

Na sklonku dubna 2014 podepsal deník Sport smlouvu o spolupráci s Českou Unií Sportu, která zahrnuje kooperaci hned v několika významných projektech. Tím nejbližším je příprava nového unikátního webového rozcestníku českého sportu, na kterém se podílí celý tým z integrovaného newsroomu deníku Sport a internetového portálu isport.cz. Připravovaný webový rozcestník pomůže zvýšit povědomí veřejnosti o veškerých sportovních aktivitách a plánovaných akcích a projektech napříč všemi sportovními odvětvími.

Partnerství deníku Sport a České Unie Sportu staví na síle a potenciálu sportovního zázemí v České republice a využívá zájmu široké veřejnosti o aktuální dění a úspěších profesionálních i amatérských sportovců. Další projekty největšího sportovního deníku a ČUS budou prezentovány v deníku Sport každý čtvrtek ve speciální rubrice a na internetových stránkách www.isport.cz.

„Je to skvělá nabídka pro český sport, vážíme si toho, že deník Sport chce pomoci sportovním svazům tímto zcela nekomerčním přístupem. Není to jen velmi vstřícné gesto, ale opravdu velká příležitost pro sporty, které nejsou běžné a mediálně známé, aby se mohly prezentovat široké veřejnosti“, komentuje uzavření partnerství předseda České Unie Sportu Miroslav Jansta.

„Jsem přesvědčený o tom, že máme šanci vytvořit velmi silnou webovou platformu, která pomůže nejen popularitě jednotlivých sportů, ale zásadně pomůže zvýšit i obecný vliv sportu v rámci celé společnosti. V dnešní rychle se rozvíjející internetové době je pro jednotlivé svazy velmi důležité aby neztratili kontakt jak s jednotlivými členy tak zároveň se svými fanoušky. Právě v tomto směru by měl projekt jednotlivým svazům pomoci. Čím víc sportů se projektu díky České Unii Sportu zapojí, tím větší dosah bude mít“, říká šéfredaktor deníku Sport Lukáš Tomek.